emre yiğit (BATMAN) ,   slm ben batmandan siirt açık ceza evine amca islam yılmaz a gelsğin oğluma ahmet kaya hani benim gençliğim...          |           VEYSEL MARAL (BATMAN) ,   selam bu adam benim sarkisini babama armagan ediyorum...          |           ŞEHMUS YAŞİN (BATMAN) ,   ahmet kaya ağlama bu günler gelirde geçer babam...          |           şehmus yılmaz (batman merkez) ,   rojda le buke parçasını çalarmısınız ...          |         
25 Nisan 2018 Çarşamba   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

BATMANLI GENÇ, IĞDIR’DA BANKA SOYDU!

 

Batman nüfusuna kayıtlı genç, Iğdır’da bir bankayı silahla soymak isterken polislerce yakalandı.

...SOYGUNA, MOTOSİKLETİ İLE GİTTİ

Alınan bilgilere göre, 25 yaşındaki Abdulkerim B. motosikletini park ettikten sonra Iğdır’daki bir bankaya silahla girerek vezneden para istedi. Abdulkerim B. elindeki silahla havaya bir el ateş ederek çalışanları korkuttu. Iğdır Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde memur olarak çalışan Abdulkerim B. vezneden 7 bin 800 lira aldıktan sonra olay yerinden kaçmaya çalıştı. Bankanın önündeki ATMden para çeken polisler tarafından kıskıvrak yakalanarak etkisiz hale getirilen Abdulkerim B. emniyet müdürlüğüne götürüldü.

BANKADAN ÇEKTİKLERİ KREDİYİ ÖDEMEMİŞLER

İfadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürülen ve ifade işleminden sonra Adliyeye çıkarılacağı öğrenilen Batman nüfusuna kayıtlı Abdulkerim B.’nin eşinin, öğretmen olduğu ve aynı bankadan çektikleri 30 bin liralık krediyi ödemedikleri belirlendi. 

 
Tarih       : 09 Eylül 2016
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014