equalizer.gif (240Ã?320)
 
 Oğlun hüseyin (Batman) ,   Azer bülbül duygularım darma dağın ...    |           Ali (Batman ) ,   Diyar keçe dine ...    |           Murat (Kemaçe ) ,   ...    |         
Üye Girişi   Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLADI;

 

BATMAN’DA SEMT POLİKLİNİKLERİ AÇILIYOR

...Batman İl Sağlık Müdürlüğü, semt poliklinikleri açacak. Yapımı tamamlanmak üzere olan semt poliklinikleri, Batman’da bir ilkin de başlangıcı olacak.

BAYINDIR SEMT POLİKLİNİĞİ TAMAMLANMAK ÜZERE

Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Hakan Pamukçu “Batman’da Bölge Devlet Hastanesi, Kadın Doğum Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin hasta yükünü azaltmak, sağlık hizmetine erişimi kolaylaştırmak amacı ile 2 semt polikliniği açacağız. Yapımı tamamlanmak üzere olan semt poliklinikleri, modern şekilde dizayn ediliyor” dedi.

BAYINDIR VE GAP POLİKLİNİKLERİ HAZIR

Açılacak 2 semt polikliniği hakkında bilgi veren Pamukçu “Batman Bölge Devlet Hastanesine bağlı Bayındır Semt Polikliniği, Bayındır Aile Sağlığı Merkezinde hizmet verecek. Dâhiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları Polikliniği ile Radyoloji ve Ultrason Bölümleri olacak, 26 personel çalışacak. Röntgen ve göz muayene cihazı ile kan alma birimi, acil müdahale odası, ultrason ve pansuman odaları bulunacak. Batman Ağız ve Diş Sağlı Merkezine Bağlı GAP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ise Gap Aile Sağlığı Merkezi’nde açılacak. 50 personel çalışacak. 20 Adet diş üniti, 1 hasta kabul deski, 2 adet röntgen odası, 1 protez laboratuarı, 1 vezne odası ve yemekhane bulunacak” dedi.

 
Tarih       : 15 Nisan 2019
 
 

SOHBETİ TAM EKRAN YAP - MOBIL GÖRÜNÜME GEÇ

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur